Akıllı Toplantı Odası

Ürünümüz toplantılar sırasında yaşanan problemlerin incelenmesi ve nasıl daha iyi bir deneyim elde edilebileceğinin çözümlenmesi ile ortaya çıkmıştır.

Tüm deneyimi, kullanımı kolay olan bir akıllı mobil cihazdan yaşayabilmeniz için, toplantı odanızın bire bir örneği sisteme yükleniyor. Sistemi kullanırken gerçek odadaymış gibi içerisinde dolaşabiliyor ve cihazları tek dokunma ile kontrol edebiliyorsunuz. Cihazları kontrol etmek çok kolay, çünkü sadece sizin ihtiyacınız olan fonksiyonları ekrana getiriyoruz, gereksiz bir düğme karmaşası ile karşılaşmıyorsunuz.

Uygulamada kullanılan kullanıcı ara yüzü sadece size özel olarak eşsiz bir şekilde dizayn ediliyor, bu nedenle hem görsel hem de deneyim açısından prestijli bir uygulamaya sahip oluyorsunuz.   

_MUP9606-1920

Toplantı odanızı yeni düzenliyor veya uzun süredir aynı odayı kullanıyor olabilirsiniz. Akıllı toplantı sistemi için odanın boyutları veya içerisindeki cihazlar bir engel teşkil etmiyor. Mevcut cihazlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Sistemi kullanmak için pahalı akıllı cihazlar satın almanıza gerek yok.

Kurulum sırasında küçük ve kablosuz çalışan sensör ve aygıtları sisteminize entegre ediyoruz ve bunu yaparken ofisinizi şantiyeye çevirmiyoruz. Akıllı toplantı odası kurulumu tamamlandıktan sonra eski sistemlerinizi aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Mevcut sisteminizde bir değişiklik yapmıyoruz.

_MUP9571-1920

Gelişmiş medya oynatıcısı sayesinde, birçok dosya formatını sorunsuzca sisteme bağlı olan ekranlarda çalıştırabilir ve kontrol edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamanın içerisinde sunum yapmak istediğiniz ekranın önüne gelerek dosyayı sürükle-bırak yöntemi ile ekrana göndermek.

Sunumlarda kullandığınız medya formatlarının hemen hepsi sistem tarafından desteklenmekte ve çalıştırılmaktadır. Müzik ve video formatları, Word, Excel, Powerpoint gibi güncel dosya tiplerini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Toplantıya bilgisayar ile gitmenize gerek yok. Bir USB bellek ile dosyalarınızı sisteme atabilir ve mobil uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz.

 

14

Toplantıların güvenliği de D!Office Akıllı Toplantı Sistemi ile sağlanıyor. Kurulum sırasında tercihinize göre sistemi kapalı devre veya internete açık şekilde bir yapı oluşturulabiliyor. Kapalı devre sistemlerde internet saldırılarına karşı savunmanız daha güçlü hale geliyor.

Online sistemlerde ise toplantıyı yurtdışındaki bir katılımcı ile beraber kontrolü ona verecek şekilde yürütebiliyorsunuz. Burada önemli olan sistemi kimin, ne zaman ve ne süre ile kullanabileceğini kendiniz ayarlayabiliyor olmanız. İsterseniz hangi cihazları kullanacağına bile karar verebilirsiniz. Kullanımınıza açılan web paneli ile tüm yetkilendirmeleri yapabilirsiniz.

İnternet dünyasındaki 16 çeşit hack saldırısına karşı savunma yazılımlarımız hazır olarak bekliyor ve toplantılarınızın gizliliğinin ihlal edilmesine engel oluyor. Bunun için iki yollu SSL sertifikası ve uçtan uca şifreleme yöntemleri kullanılıyor.

Sisteme yeni eklenecek ve değişecek bir cihaz olduğunda bu işlemleri sadece yetkili elemanlarımız gereçekleştiriyor ve bir güvenlik zafiyeti olmasının önüne geçiyor.

 

security